Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Bardhyl (ID BD2074) Tirane

 • €330
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Bardhyl (ID BD2074) Tirane

Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BD2074
 • Dyqane
 • Property Type

Description

Tek rruga Bardhyl jepet me qera dyqan me siperfaqe 36 m2, kati 0, pallat ekzistues, fasade xhami, OPEN SPACE, buze rruges kryesore, i rikonstruktuar, elektrike dhe hidraulike te reja. Dyqani organizohet nga tualeti dhe nje ambjent OPEN SPACE. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara Te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane.

Cmimi 330 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Medreseja, Oxhaku, Restorant Durresi, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Selvia, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 30, 2021 at 11:38 am
 • Property ID: BD2074
 • Price: €330
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda