Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Bardhyl (ID BD21289) Tirane

 • €300
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Bardhyl (ID BD21289) Tirane

Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BD21289
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 26
 • m2

Description

Tek rruga Bardhyl, prane shkolles 4 deshmoret jepet me qera dyqan me siperfaqe 26 m2, kati 1, pallat ekzistes, me fasade xhami, 1 tualet, bosh. Dyqani organizohet nga pjesa e show room-it dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me frekuentuara te qytetit.

Cmimi 300 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Allias, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Harry Fultz, Kafja e Rremes, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Tefta Tashko Koci, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 20, 2022 at 3:57 pm
 • Property ID: BD21289
 • Price: €300
 • Property Size: 26 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda