Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Durresit (ID B21322) Tirane

 • €800
Rruga e Durrësit, Tregu Çam, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1019, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Durresit (ID B21322) Tirane

Rruga e Durrësit, Tregu Çam, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1019, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: BD21322
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 45
 • m2

Description

Tek Rruga Durresit, prane Mullirit Vjeter, jepet me qera dyqan me siperfaqe 45 m2, me tualet, ne rruge kryesore, kati 0, me fasade xhami, jepet bosh. Eshte i pershtatshem per zyra, butik, exchange, dyqan, parukeri, etj.

Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i 12 i qerase, dhe nje garanci !

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare !

Jepet me qera 800 Euro (pa perfshire taksen 15%)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 5, 2023 at 9:10 am
 • Property ID: BD21322
 • Price: €800
 • Property Size: 45 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM