Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Durresit (ID BD21325) Tirane

 • €350
Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1023, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Durresit (ID BD21325) Tirane

Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1023, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: BD21325
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 17
 • m2

Description

Tek Rruga Durresit, jepet me qera dyqan me siperfaqe 17 m2, ne rruge kryesore,me fasade xhami, nje tualet, jepet bosh.

Kerkohet nje qera nje garanci dhe muaji i 12 !

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare !

Jepet me qera 350 Euro Muaji (Pa perfshire taksen 15%)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Globe, Kompleksi Square 21, Qender, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 5, 2023 at 9:52 am
 • Property ID: BD21325
 • Price: €350
 • Property Size: 17 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM