Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan tek Rruga e Dibres (ID BD21123) Tirane

 • €455
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan tek Rruga e Dibres (ID BD21123) Tirane

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €455

Overview

Property ID: BD21123
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 35
 • m2

Description

Tek Rruga e Dibres, prane Kompleksit Halil dhe Karburantit ,jepet me qera dyqan me siperfaqe 35 m2, kati 0, me fasade xhami, tualet, buze rruges kryesore, i restauruar. Ambienti eshte i pershtatshem per, zyra noterie, parukeri, berber, butik rrobash, agjensi etj. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane. Mundesi e mire investimi per cdo biznes. Dyqani liroht ne fund te Shtatorit.

Cmimi 455 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Allias, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Fresku, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Medreseja, Pazari i Ri, Porcelani, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Selvia, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 18, 2021 at 9:55 am
 • Property ID: BD21123
 • Price: €455
 • Property Size: 35 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT