Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan tek Rruga e Kavajes (ID BD21148) Tirane

 • €250
rruga e
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan tek Rruga e Kavajes (ID BD21148) Tirane

rruga e
 • €250

Overview

Property ID: BD21148
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 46

Description

Tek rruga e Kavajes, prane me qendren Condor Center,  jepet me qera dyqan me siperfaqe 46 m2, kati 2, pallat i ri, me fasade xhami per nga brenda ndertes, OPEN SPACE,bosh. Organizohet nga nje hapsire OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara nga njerzit. I pershtatshem per dyqan rrobash, aksesoresh, cantash etj.

Jepet me qera 250 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Fusha e Aviacionit, Globe, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Square 21, Pallati me Shigjeta, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Yzberisht, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 22, 2021 at 2:13 pm
 • Property ID: BD21148
 • Price: €250
 • Property Size: 46
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT