Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Jordan Misja (ID BD21216)

 • €200
Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Jordan Misja (ID BD21216)

Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €200

Overview

Property ID: BD21216
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 40
 • m2

Description

Prane rruges Jordan Misja jepet me qera dyqan me siperfaqe 40 m2, kati 1, godine e re 1 katshe, i mobiluar per mini market dhe fruta perime, 1 tualet. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Cmimi 200 Euro/Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Don Bosko, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Kompleksi Panorama, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 30, 2022 at 3:21 pm
 • Property ID: BD21216
 • Price: €200
 • Property Size: 40 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra