Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Varri I Bamit (ID BD2078) Tirane

 • €300
Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Varri I Bamit (ID BD2078) Tirane

Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BD2078
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • m2

Description

Tek Varri i Bamit jepet me qera dyqan me siperfaqe 30 m2, kati o, pallat ekzistues, 30 m2 hapsire e jashtme e shfrytezueshme, tualet, fasade xhami, bosh i pa mobiluar, dyqani eshte ne rruge kryesore, me perpara ka funksionuar si parkuri dhe berberhane. Dyqani organizohet nga nje hapsire OPEN SPACE, tualeti dhe veranda e jashtme. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te frekuentuar nga njerzit, mundesi teper e mire investimi.

Cmimi 300 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Farmacia 10, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rruga Bardhyl, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 16, 2021 at 3:33 pm
 • Property ID: BD2078
 • Price: €300
 • Property Size: 30 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda