Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Garsoniere Tek 5 Maji (ID BG03) Tirane

Overview

  • Garsoniere
  • Property Type

Description

Tek rruga 5 Maji jepet me qera garsoniere me siperfaqe 33 m2, kati 3, pallat relativisht i ri, i mobiluar, kondicioner, orjentimi me djell. Garsonieria organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e fjetes dhe te gatimit dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 280 Euro|Muaj

Address

  • City Tiranë
  • State Shqipëri
  • Area Allias, Farmacia 10, Frigoriferi, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Njazi Meka, Porcelani, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Shkolla e Bashkuar, Stacioni i Trenit, Varri Bamit, Xhamlliku
  • Country Shqipëri

Details

Updated on March 21, 2022 at 4:23 pm
  • Property Type: Garsoniere
  • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
  • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
  • MarioRrezhda