Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Garsoniere Tek Materniteti I Ri (ID BG01) Tirane

 • €250
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Garsoniere Tek Materniteti I Ri (ID BG01) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BG01
 • Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 42
 • m2

Description

Tek Materniteti i ri jepet me qera garsoniere me siperfaqe 42 m2, kati 7(jo i fundit), pallat i ri, me ashensore, me ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, eshte 1 divan i madh qe hapet dhe behet krevat dopio dhe nje kolltuk qe hapet dhe behet krevat tek. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te kerkuar nga njerzit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 250 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kodra e Priftit, Profarma, Rruga Bardhyl, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 12, 2022 at 4:46 pm
 • Property ID: BG01
 • Price: €250
 • Property Size: 42 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garsoniere
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 7

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda