Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Garsoniere tek Stadiumi Dinamo (ID B21132) Tirane

 • €300
stadiumi dinamo
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Garsoniere tek Stadiumi Dinamo (ID B21132) Tirane

stadiumi dinamo
 • €300

Overview

Property ID: B21132
 • Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • m2

Description

Ne Bllok, prane Stadiumit Dinamo,  jepet me qera garsoniere, kati i pare, 30 m2, ne pallat egzistues. Garsonierja ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuar dhe me te sigurte te Tiranes, totalisht e rinovuar dhe e mobiliar ne menyre bashkohore dhe e pabanuar me para.  Lirohet ne fund te shtatorit.

Jepet me qera 300 euro I padiskutueshem

 • City Tiranë
 • Area Blloku, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 17, 2022 at 4:30 pm
 • Property ID: B21132
 • Price: €300
 • Property Size: 30 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garsoniere
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra