Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Godine Multifunksionale 6-Kate+1 Kat Parkim Tek Rruga e Elbasanit (ID BZ227) Tirane

 • €4,000
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Godine Multifunksionale 6-Kate+1 Kat Parkim Tek Rruga e Elbasanit (ID BZ227) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €4,000

Overview

Property ID: BZ227
 • Dyqane, Garazhe, Hotele, Lokale, Zyra
 • Property Type
 • 7
 • Bedrooms
 • 1190
 • m2

Description

Tek rruga e Elbasanit jepet me qera Godine Multifunksionale 6-Ktashe + 1 Kat Parkimi ku secili kat eshte me siperfaqe 170 m2, ndertese e re, fasade xhami, Open Space, tripple xham, izolim akustik, termo dhe hidro izolim, sistem chiller, fasade e ventiluar. Ndodhet ne nje rruge teper te frekuentuar dhe te kerkuar si nga njerzit ashtu edhe nga biznesit. E pershtatshme per cdo lloj biznesi si palester, call center, zyra, agjensi, klinika, Dyqane, Pasticeri dhe cdo lloj biznesi tjeter.

Cmimi Kati 1 4000 Euro|Muaj

Nga kati 2-6 2040 Euro|Muaj

Ne rast se meret e gjithe godina me qera cmimi eshte i negociueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Libri Universitar, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 4, 2021 at 10:37 am
 • Property ID: BZ227
 • Price: €4,000
 • Property Size: 1190 m2
 • Bedrooms: 7
 • Rooms: 7
 • Property Type: Dyqane, Garazhe, Hotele, Lokale, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda