Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Grasoniere ne Myslym Shyr (ID B21077) Tirane

 • €280
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Grasoniere ne Myslym Shyr (ID B21077) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €280

Overview

Property ID: B21077
 • Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 40
 • m2

Description

Ne Myslym Shyr, jepet me qera grasoniere, 40 m2, kati 3, pallat i ri, me ashensor. Organizohet nga salloni i madh me krevatin dopio, tualet dhe ballkon. E mobiluar ne menyre bashkekohore dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojsme.

Cmimi 280 Euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 4, 2021 at 10:35 am
 • Property ID: B21077
 • Price: €280
 • Property Size: 40 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garsoniere
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT