Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Hotel Tek Don Bosko (ID BH4) Tirane

 • €8,500
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Hotel Tek Don Bosko (ID BH4) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €8,500

Overview

Property ID: BH4
 • Hotele
 • Property Type
 • 26
 • Bedrooms
 • 32
 • Bathrooms
 • 10
 • Garages
 • 2000
 • m2

Description

Tek Don Bosko jepet me qera super hotel 4 katesh me siperfaqe totale 2000 m2, 26 dhoma(1 suite), bar-restorant me kapacitet 250 veta, salle eventesh dhe dasmash me kapacitet 250 veta, salle konferencash me kapacitet 60 veta, 10 poste parkimi. Hoteli organizohet nga salla e eventeve, salla konferencave, bar-restoranti, 26 dhomat dhe parkimi. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 8500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Casa Italia, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 14, 2022 at 12:30 pm
 • Property ID: BH4
 • Price: €8,500
 • Property Size: 2000 m2
 • Bedrooms: 26
 • Rooms: 29
 • Bathrooms: 32
 • Garages: 10
 • Garage Size: 150 m2
 • Property Type: Hotele
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda