Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kat Vile Tek Vilat Gjermane (ID BV261) Tirane

 • €400
Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kat Vile Tek Vilat Gjermane (ID BV261) Tirane

Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: V261
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 190
 • m2

Description

Tek Vilat Gjermane jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 190 m2, kati i dyte i nje vile 3-katshe, me oboor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, mundesi parkimi ne lagje. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, 3 dhomat e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballokni. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te kerkuar nga njerzit me te gjitha fasilitetet prane si shkolla, fakultete, supermarkete, qendra shendetsore, stacioni urban etj.

Cmimi 400 Euro|Muaj i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farke, Garda, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Sauk
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 8, 2021 at 3:46 pm
 • Property ID: V261
 • Price: €400
 • Property Size: 190 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda