Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati 2 I Nje Vile Tek 5-Maji (ID BV2106) Tirane

 • €250
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kati 2 I Nje Vile Tek 5-Maji (ID BV2106) Tirane

Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BV2106
 • Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 70
 • m2

Description

Tek 5-Maji prane Concord Center jepet me qera shtepi 1+1 me siperfaqe 70 m2, kati 2 i nje vile 4 katshe, me hyrje me vete, orjentimi me diell, aktualisht po rikonstruktohet, e mobiluar ne menyre modeste, lirohet me date 8 qershor. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje ngsa zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 250 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Farmacia 10, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla Kuqe, Tregu Industrial, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 1, 2022 at 4:05 pm
 • Property ID: BV2106
 • Price: €250
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda