Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati 2-te I Nje Vile 2+1 Prane Rruges Bardhyl (ID BV257) Tirane

 • €250
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kati 2-te I Nje Vile 2+1 Prane Rruges Bardhyl (ID BV257) Tirane

Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BV257
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 108
 • m2

Description

Prane rruges Bardhyl jepet me qera kati i 2-te i nje vile 2+1 me siperfaqe 108 m2, ndertim i ri, me ballkon, tualet, pamje nga rruga kryesore, bosh i pa mobiluar, mundesi parkimi ne lagje. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar nga njerzit me te gjitha fasilitetet prane si spitlae, klinika, supermarkete, lokale, 2 stacione urbani etj. Ne cmim perfshihet dhe pagesat mujore te ujit dhe te dritave

Cmimi 250 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kodra e Priftit, Njazi Meka, Oxhaku, Pazari i Ri, Profarma, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla Kuqe, Xhamlliku, Zona Industriale
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 1, 2021 at 2:45 pm
 • Property ID: BV257
 • Price: €250
 • Property Size: 108 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda