Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati 3-Vile 1+1 ne Institut (ID BV289) Tirane

 • €300
Universiteti Bujqësor, SH1, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Bregu Lumit, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kati 3-Vile 1+1 ne Institut (ID BV289) Tirane

Universiteti Bujqësor, SH1, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Bregu Lumit, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BV289
 • Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Ne Institut, prane Ures se Institutit, jepet me qera kati i 3-të i nje vile 3 kateshe,  1+1 me sipërfaqe 80 m2 i mobiluar me cdo gjete re. Hyrja organizohet nga sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dhome matrimoniale, tualet dhe ballkon. Shtepia ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe ka te gjitha facilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode. Parapagim 4 muaj.

Cmimi 300 Euro | Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Casa Italia, Fusha e Aviacionit, Laprake, Yrshek, Yzberisht, Zogu i Zi, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 28, 2022 at 1:29 pm
 • Property ID: BV289
 • Price: €300
 • Property Size: 80 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT