Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera kati i 1 i nje Vile 4-kateshe tek Sheshi Shqiponja (ID BV2139)

 • €260
Sheshi Shqiponja, Sheshi Shiqponja, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet me qera kati i 1 i nje Vile 4-kateshe tek Sheshi Shqiponja (ID BV2139)

Sheshi Shqiponja, Sheshi Shiqponja, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • €260

Overview

Property ID: BV2139
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 64
 • m2

Description

Tek Sheshi Shqiponja, Ne Rrugen Berit Beker, prane Pati Travel, jepet me qera kati i pare i nje vile 4-kateshe, me siperfaqe 64 m2, e mobiluar. Hyrja organizohet nga salloni bashke me kuzhinen, dy dhomat e gjumit, koridori lidhes dhe tualeti. Per me teper informacion kontaktoni agjentin e prones. E pershtatshme per student.

Jepet me qera 260 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Fusha e Aviacionit, Laprake
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 3, 2022 at 10:33 am
 • Property ID: BV2139
 • Price: €260
 • Property Size: 64 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT