Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera kati I 3 i ne vile tek Rruga e Kavajes ( ID BV276 )

 • €330
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera kati I 3 i ne vile tek Rruga e Kavajes ( ID BV276 )

Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BV276
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Tek Rruga e Kavajes prane 21 Dhjetorit jepet me qera apartament 1+1 ,  kati i 3 i ne Vile me siperfaqe 55 m2, e mobiluar me te gjitha dhe ne menyre bashkekohore , me kondicioner , pjeserisht me parket, tualeti me dritare . Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te kerkuara te Tiranes  me te gjithe facilitet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode .

 

Jepet me qera 330 euro /muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Fusha e Aviacionit, Ish-Ekspozita, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Tregu Cam, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 14, 2022 at 4:54 pm
 • Property ID: BV276
 • Price: €330
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda