Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati I 3 I Nje Vile 3-Kateshe Ne Don Bosko (ID BV2140) Tirane

 • €400
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kati I 3 I Nje Vile 3-Kateshe Ne Don Bosko (ID BV2140) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BV2140
 • Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 140
 • m2

Description

Tek Don Bosko, ne rrugen Don Bosko, prane shkolles Vace Zela jepet me qera kati i 3 i nje vile 3-Kateshe, 3+1, me siperfaqe 140 m2,e mobiluar, me kondicioner, hyrje me vete, me oborr, vend parkimi ne zone, orientimi me diell. Shtepia  organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, dhoma e trete e gjumit, 2 ballkone , 2 tualete. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe prane cdo fasiliteti te nevojshem.

Nuk pranohen studente!

Per me teper informacion kontaktoni Agjentin Imobilar!

Jepet me qera  400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Don Bosko, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 1, 2022 at 7:34 am
 • Property ID: BV2140
 • Price: €400
 • Property Size: 140 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj