Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera kati i dyte i viles tek Sofra e Ariut(ID BV241) Tirane

 • €320
Sofra e Ariut, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera kati i dyte i viles tek Sofra e Ariut(ID BV241) Tirane

Sofra e Ariut, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €320

Overview

Property ID: BV241
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • m2

Description

Prane Sofres se Ariut, ne rrugen e Elbasanit jepet me qera kati i dyte i nje vile luksoze me siperfaqe 110 m2 , kati 2. Ambjenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon ndenjeje , ambjent gatimi, tualet me hidromasazh dhe ballkon. Cdo dhome te pajisur me kondicioner. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore , dy dhoma me parket dhe te tjerat me pllaka. Vila disponon edhe post parkimin.

Jepet me qera 320 euro

 • City Tiranë
 • Area Brryli, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 25, 2021 at 1:17 pm
 • Property ID: BV241
 • Price: €320
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra