Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati i Pare i Nje Shtepie Private 3+1+2 Tualete +2 Ballkone Tek Varri i Bamit (ID BV240) Tirane

 • €210
Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Kati i Pare i Nje Shtepie Private 3+1+2 Tualete +2 Ballkone Tek Varri i Bamit (ID BV240) Tirane

Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €210

Overview

Property ID: BV240
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 200
 • m2

Description

Tek Varri i Bamit jepet me qera kati i pare i nje shtepie private 3+1+ 2 tualete + 2 ballkone me siperfaqe 150 m2, ndertese relativisht e re, me oborr 50 m2, e pa mobiluar, mundesi parkimi ne lagje. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes, 3 dhoma gjumi nga te cilat njera ka tualet brenda, koridori i madh dhe tualeti.Ndodhet ne nje zone shume te qete me te gjitha fasilitetet e nevojshme afer.

Cmimi 210€/Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Allias, Brryli, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rruga Bardhyl, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on March 21, 2023 at 1:24 pm
 • Property ID: BV240
 • Price: €210
 • Property Size: 200 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra