Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati i Pare i Nje Vile 2+1 Prane Komisariatit Nr.4 (BV283) Tirane

 • €280
komisariati numer 4
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kati i Pare i Nje Vile 2+1 Prane Komisariatit Nr.4 (BV283) Tirane

komisariati numer 4
 • €280

Overview

Property ID: BV283
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Prane Komisariatit Nr.4 jepet me qera kati i pare i nje vile me siperfaqe 100 m2,shtepia organizohet ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje plus sallon, mobilimi i mire,ambienti i shtruar me parket,me oborr dhe vend parkimi per dy makina. Shtepia ndodhet ne nje zone te mire dhe prane cdo fasiliteti te nevojshem.

Cmimi 280 Euro\muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Oxhaku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 2, 2022 at 3:27 pm
 • Property ID: BV283
 • Price: €280
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj