Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kati VilieNe Fresk (ID BV271) Tirane

 • €250
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kati VilieNe Fresk (ID BV271) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BV271
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 120
 • m2

Description

Ne Fresk tek rruga e thesarit jepet me qera kati i 2-te i nje shtepie private me siperfaqe 120 m2, ndertim relativisht i ri, me oborr ku mund te parkohen dy makina, orjentimi me djell nga te gjitha anet, e mobiluar. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma e femijeve, tualeti, koridori lidhes dhe ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 250 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kafja e Rremes, Kinostudio, Kodra e Priftit, Oxhaku, Porcelani, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 19, 2022 at 2:41 pm
 • Property ID: BV271
 • Price: €250
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda