Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Lavazh tek Ura e Institutit prane treshit (ID BL02) Tirane

 • €350
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Lavazh tek Ura e Institutit prane treshit (ID BL02) Tirane

 • €350

Overview

Property ID: BL02
 • Lavazh
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 300
 • m2

Description

Jepet me Qera Lavazh tek Ura e Institutit, prane Treshit ne rruge kryesore, me siperfaqe 300 m2, perbehet me 2 cadra per larje dhe 5 poste parkimi per makina. Eshte nje mundesi shum e mire per investim pasi ndodhet ne pozicionim te mire dhe me klientele te ngritur. Kerkohet 1 muaj qera + 3 muaj garanci.

Jepet me qera 350 euro Euro|Muaj

Address

 • City Tiranë
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Dogana, Laprake, Yzberisht, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 19, 2021 at 3:12 pm
 • Property ID: BL02
 • Price: €350
 • Property Size: 300 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lavazh
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda