Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Lokal Bar-Kafe tek Komuna e Parisit (ID BL233) Tirane

 • €330
Featured Për Qera
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera

Jepet Me Qera Lokal Bar-Kafe tek Komuna e Parisit (ID BL233) Tirane

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BL233
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek Komuna e Parisit, jepet me qera Bar-kafe, me siperfaqe totale 60m2, nga te cilat 20 m2 siperfaqe e brendshme dhe 40 m2 verande. Ambient i brendshem dhe verand, pallat i ri, kati 0, fasade xhami. Dyqani është i kompletuar me të gjitha paisjet e nevojshme. Mundesi shume e mire biznesi.

Jepet me qera 330 euro

 • City Tiranë
 • Area Blloku, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 13, 2021 at 3:26 pm
 • Property ID: BL233
 • Price: €330
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT