Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Lokal-Bar ne Ali Dem (ID BL224) Tirane

 • €420
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Lokal-Bar ne Ali Dem (ID BL224) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €420

Overview

Property ID: BL224
 • Dyqane, Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 184
 • m2

Description

Ne Ali Dem, prane Ures se Shkozes, jepet me qera lokal, bar, kafe, me siperfaqe te brendshme 64 m2 dhe 120 m2 verande, pallat i ri, kati 0, fasade xhami, buze rruges kryesore bosh, ka funksionuar si bar, kafe, zgare. Disponon edhe nje magazine. Ndodhet ne zone me kalimtare.

Jepet me qera 420 euro

 • City TiranĂ«
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Fresku, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on July 28, 2021 at 8:49 am
 • Property ID: BL224
 • Price: €420
 • Property Size: 184 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Lokale
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT