Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Lokal Ne Kinostudio (ID BL240) Tirane

 • €1,200
Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Lokal Ne Kinostudio (ID BL240) Tirane

Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,200

Overview

Property ID: BL240
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 4
 • Bathrooms
 • 200
 • m2

Description

Ne Kinostudio jepet me qera lokal me siperfaqe 200 m2 nga te cilat 130 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 70 m2 hapsire e jashtme, kati 0, pallat i ri, fasade xhami, buze rruges kryesore, sistem aspirimi dhe kondicionimi, depo per te magazinuar mallin, 4 tualete, bosh i pa mobiluar, mundesi parkimi perpara lokalit. Ambjenti organizohet nga veranda e jashtme, pjesa e brnedshme OPEN SPACE,4 tualetet dhe depo. Lokali ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar nga njerzit dhe ka prane shume institucione te ndryshme.

Cmimi 1200 Euro|Muaj (i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Oxhaku, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 10, 2022 at 3:00 pm
 • Property ID: BL240
 • Price: €1,200
 • Property Size: 200 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda