Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Lokal Tek 5 Maji (ID BL286) Tirane

 • €700
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Lokal Tek 5 Maji (ID BL286) Tirane

Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BL286
 • Lokale
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 104
 • m2

Description

Tek 5 Maji, prane shkolles ” Tirana Jone” jepet me qera lokal duplex me siperfaqe 52 m2+60 m siperfaqe e jashtme e shfrytezueshme, kati 0, pallat i ri, me fasade xhami, pjeserisht i mobiluar,
Lokali organizohet nga kati 1 dhe 2 OPEN SPACE, tualeti dhe pjesa e jashtme. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes i suksesshem.

Cmimi 700 EURO/muaj (pa taksa)(6 muaj parapagim)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Farmacia 10, Frigoriferi, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Siri Kodra
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 18, 2022 at 8:28 am
 • Property ID: BL286
 • Price: €700
 • Property Size: 104 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda