Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Lokal Tek Rruga Mine Peza (ID BL249) Tirane

 • €670
Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Lokal Tek Rruga Mine Peza (ID BL249) Tirane

Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €670

Overview

Property ID: BL249
 • Dyqane, Lokale
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 352

Description

Tek rruga Mine Peza jepet me qera lokal me siperfaqe 352 m2 nga te cilat 252 m2 jane siperfaqe e jashtme dhe 100 m2 siperfaqe e brendshme, tualet, 1 zyre, 1 kuzhine e vogel, pallat ekzistues, fasade xhami, pjeserisht i mobiluar, mundesi per vendosjen e nje kendi lojrash per femije, hapsira e jashtme eshte pjeserisht e mbuluar me cadra statike ne forme tende dhe pjesa tjeter eshte e hapur, mundesi parkimi ne lagje, pjesa e jashtme nuk paguan takse, jepet me qera edhe per biznes tjeter. Organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti, zyra, kuzhina dhe veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 670 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Kompleksi Usluga, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 7, 2021 at 11:10 am
 • Property ID: BL249
 • Price: €670
 • Property Size: 352
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 3
 • Property Type: Dyqane, Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda