Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Lokal tek Ruga Bardhyl (BL239) Tirane

 • €1,500
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Lokal tek Ruga Bardhyl (BL239) Tirane

Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,500

Overview

Property ID: BL239
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Tek Rruga Bardhyl, prane gjimnazit Cajupi jepet me qera bar-kafe me siperfaqe 120 m2, kati 0, pallat ekzistues, 14 meter fasade xhami, totalisht i rikonstruktuar, 2 tualete, i mobiluar. Ambjenti organizohet nga ambjenti i brendshem, 2 tualetet dhe veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Cmimi 1500 Eruo|Muaj

 • City Sarandë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Pazari i Ri, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 27, 2022 at 7:53 am
 • Property ID: BL239
 • Price: €1,500
 • Property Size: 120 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda