Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Lokal Tek Tregu Elektrik (ID BL282)

 • €1,700
Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Lokal Tek Tregu Elektrik (ID BL282)

Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,700

Overview

Property ID: BL282
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 250
 • m2

Description

Tek Tregu Elektrik, ne Rrugen Todi Shkurti, jepet me qera bar-kafe me siperfaqe 250 m2, kati 2, totalisht me pamje nga rruga kryesore, aspirim kondicionim, i kompletuar dhe mobiluar me gjithcka. Lokali eshte ne gjendje pune me xhiro ditore te kenaqshme.

 

JEPET ME QERA 1700 euro/muaj (perfshire taksa 15%)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Petronini, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 17, 2022 at 11:50 am
 • Property ID: BL282
 • Price: €1,700
 • Property Size: 250 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra