Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine Prane QTU (ID BM59) Tirane

 • €1,700
Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine Prane QTU (ID BM59) Tirane

Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €1,700

Overview

Property ID: BM59
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 576
 • m2

Description

Prane QTU jepet me qera magazine me siperfaqe 580 m2+ 60m nje pjese shtese magazine  kati 0, me 1 tualet, lartesia 12 m, me panel sandwich, linje trefazore, ambjanti ruhet me kamera dhe me roje. Magazina organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje zone industriale teper te sigurte.

Cmimi 1700 Euro|Muaj perfshire 15% (lirohet ne fillim te Marsit)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Zona Industriale, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 31, 2022 at 8:07 am
 • Property ID: BM59
 • Price: €1,700
 • Property Size: 576 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda