Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine Prane Spitalit Amerikan 3 (ID BM40) Tirane

 • €250
Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine Prane Spitalit Amerikan 3 (ID BM40) Tirane

Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BM40
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 130
 • m2

Description

Prane Spitalit Amerikan 3 jepet me qera magazine me siperfaqe 130 m2, lartesia 3,2 m2, tualet, kati 0, OPEN SPACE, mundesi parkimi ne zone, magazina mer dhe fugonin brenda. Magazina organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te sigurte dhe te qeta dhe ka prane shume magazina te tjera.

Cmimi 250 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Ish Nisharaku, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 16, 2022 at 10:16 am
 • Property ID: BM40
 • Price: €250
 • Property Size: 130 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda