Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine Prane Teg (ID BM86) Tirane

 • €300
TEG (Tirana East Gate), Rruga e Vilave, Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine Prane Teg (ID BM86) Tirane

TEG (Tirana East Gate), Rruga e Vilave, Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BM86
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2

Description

Ne Lunder prane TEG jepet me qera magazine me siperfaqe 120 m2, kati 1 i nje vile, ndertese e re, lartesia 3,5 meter, tualet, parkim perpara magazines per 2-3 makina, e shtruar me pllaka. Magazina organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes.

Cmimi 300 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farke, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 29, 2022 at 1:12 pm
 • Property ID: BM86
 • Price: €300
 • Property Size: 120 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda