Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine Tek Autostrada Tirane-Durres (ID BM38) Tirane

 • €500
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine Tek Autostrada Tirane-Durres (ID BM38) Tirane

 • €500

Overview

Property ID: BM38
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 205
 • m2

Description

Ne autostraden Tirane -Durres, prane ne Domjen jepet me qera magazine me siperfaqe 205 m2, mundesi parkimi ne oborrin e jashtem,  godine relativisht i ri, e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Ambienti eshte OPEN SPACE, tualet. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte dhe ka prane akset kryesore te rrugeve te qytetit.

Cmimi 500 Euro|Muaj

Address

 • City Tiranë
 • Area Autostrada TR-DR
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 16, 2022 at 10:12 am
 • Property ID: BM38
 • Price: €500
 • Property Size: 205 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT