Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine Tek Kodra E Priftit (ID BM81) Tirane

 • €250
Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine Tek Kodra E Priftit (ID BM81) Tirane

Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BM81
 • Magazina
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 175
 • m2

Description

Tek Kodra e Priftit jepet me qera magazine me siperfaqe 175 m2, kati 0, ndertim i ri, lartesia 4 meter, linje trefazore, e aksesueshme nga traileri, 1 tualet. Magazina organizohet ne 2 ambjente dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe eshte lehtesisht e aksesueshme.\

Cmimi 250 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Kinostudio, Kodra e Priftit, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 24, 2022 at 2:39 pm
 • Property ID: BM81
 • Price: €250
 • Property Size: 175 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda