Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine+1 Post Parkimi Tek Fusha E Aviacionit (ID BM86) Tirane

 • €200
Shkolla Dhora Leka, Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine+1 Post Parkimi Tek Fusha E Aviacionit (ID BM86) Tirane

Shkolla Dhora Leka, Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €200

Overview

Property ID: BM86
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 60
 • m2

Description

Tek ish fusha e Aviancionit prane shkolles Dhora Leka jepet me qera magazine+ 1 post parkimi me siperfaqe 60 m2, kati (-1), pallat i ri, linje trefazore, lartesia minimale 1,9 meter dhe maksimalia 2,6 meter. Magazina organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte.

Cmimi 250 Euro|Muaj me post parkimi

Cmimi 200 Euro|Muaj pa post parkimi

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Kontakt / Magnet, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 13, 2022 at 11:00 am
 • Property ID: BM86
 • Price: €200
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: -1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda