Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazne/Dyqn Ne Laprake (ID BD21253) Tirane

 • €210
Rruga Pandi Dardha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Magazne/Dyqn Ne Laprake (ID BD21253) Tirane

Rruga Pandi Dardha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €210

Overview

Property ID: BD21253
 • Dyqane, Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Ne Laprake jepet me qera magazine/lokal me siperfaqe 50 m2, kati 0, pallat ekzistues, bosh, i shtruar me pllaka. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te populluara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 210 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Autostrada TR-DR, Casa Italia, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Laprake, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 30, 2022 at 3:19 pm
 • Property ID: BD21253
 • Price: €210
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Magazina
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda