Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Mgazine ne Kombinat (ID BM35) Tirane

 • €350
kombinat
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Mgazine ne Kombinat (ID BM35) Tirane

kombinat
 • €350

Overview

Property ID: BM35
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 150
 • m2

Description

Ne Kombinat ne rruge kryesore,  jepet me qera ambient magazine me siperfaqe 150 m2, tualet. Organizohet nga nje hapsire e madhe OPEN SPACE dhe tualeti. Ambienti ka kontinier, nje zyre dhe nje ambient te mbyllur per magazine. E pershtatshme per lavazh, tapiceri makinash, magazinim etj.

Cmimi 350 Euro

 • City Tiranë
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Fusha e Aviacionit, Globe, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 16, 2022 at 10:09 am
 • Property ID: BM35
 • Price: €350
 • Property Size: 150 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT