Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Mgazine Tek Kodra E Priftit (ID BM31) Tirane

 • €250
Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Mgazine Tek Kodra E Priftit (ID BM31) Tirane

Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BM31
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek Kodra e Priftit prane VENUE Club jepet me qera magazine me siperfaqe 100 m2, kati i pare, godine 1-katshe, ndertim i ri, lartesia 3 m, kubature e rregullt, tualet. Magazina organizohet nga nje hapsire e madhe OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte.

Cmimi 250 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Priske, Profarma, Rruga Bardhyl, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku, Zona Industriale
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 30, 2021 at 2:22 pm
 • Property ID: BM31
 • Price: €250
 • Property Size: 100 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda