Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ose Shitet Ambjent Komercial Tek Rruga Dritan Hoxha (ID BD21133) Tirane

 • €2,100
 • €1,500
Rruga Dritan Hoxha, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ose Shitet Ambjent Komercial Tek Rruga Dritan Hoxha (ID BD21133) Tirane

Rruga Dritan Hoxha, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,100
 • €1,500

Overview

Property ID: BD21133
 • Dyqane, Magazina, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 300
 • m2

Description

Tek rruga Dritan Hoxha prane Laprakes jepet me qera ose shitet ambjent komercial me siperfaqe 320 m2 e ndare ne dy ambjente nga 160 m2 secili, kati 2-te teknik, pallat relativisht i ri, ashensor, OPEN SPACE, fasade xhami, buze rruges kryesore, mundesi reklamimi nga fasada e xhamit, ambjentet jepen me qera dhe shiten bashke ose vec e vec. Ambjenti organizohet nga nje hapsire e hapur(OPEN SPACE). Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar nga njerzit dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si psh zyra, call center, palester, restorant, super market dhe cdo gje tjeter.

Cmimi per qera 5-7 Euro/m2

Shitje 1000 Euro/m2

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 8, 2021 at 12:37 pm
 • Property ID: BD21133
 • Price: €2,100
 • Property Size: 300 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Magazina, Zyra
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda