Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Bar-Kafe Prane Rruges Se Elbasanit (ID BL257) Tirane

 • €245,000
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Bar-Kafe Prane Rruges Se Elbasanit (ID BL257) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €245,000

Overview

Property ID: BL257
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 200
 • m2

Description

Prane rruges se Elbasanit shitet bar-kafe me siperfaqe totale 198 m2 nga te cilat 98 m2 jane siperfaqe e brenshme dhe 100 m2 siperfaqe e jashtme, me hipoteke(98 m2), kati 0, pallat i ri, sistem kapote, me fasade xhami, parket, mundesi parkimi para lokalit, i rrethuar me bimesi, aspirator, kondicioner, 1 tualet, i arreduar ne menyre bashkekohore, mundesi per te organizuar evente. Lokali organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, banaku, tualeti dhe veranda. Ndodhet ne nje zone teper te populluar me njerez dhe ofron te gjitha mundesite per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. Lokali eshte i dhene me qera 500 eureo/muaj.

Shitet 245.000 Euro (2500 Euro/m2)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Libri Universitar, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 27, 2022 at 4:19 pm
 • Property ID: BL257
 • Price: €245,000
 • Property Size: 200 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda