Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ose Shitet Lokal Prane Shkolles Osman Myderizi (ID BD2144) Tirane

 • €250
Osman Myderizi, Rruga Drago Siliqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ose Shitet Lokal Prane Shkolles Osman Myderizi (ID BD2144) Tirane

Osman Myderizi, Rruga Drago Siliqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BD2144
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 47
 • m2

Description

Prane shkolles 9-Vjecare Osman Myderizi jepet me qera ose shitet lokal me siperfaqe 47 m2, kati 0, pallat i ri, me hipoteke, me fasade xhami, verande e vogel para dyqanit, i mobiluar, tualet, mundesi parkimi perpara dyqanit, OPEN SPACE. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe veranda. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane. E pershtatshme per cdo lloj biznesi.

Jepet me qera 25.000 Lek|Muaj

Shitet 80.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 12, 2021 at 1:43 pm
 • Property ID: BD2144
 • Price: €250
 • Property Size: 47 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda