Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ose Shitet Dyqan Tek Drejtoria Policis Ali Dem (ID B21231) Tirane

 • €500
Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ose Shitet Dyqan Tek Drejtoria Policis Ali Dem (ID B21231) Tirane

 • €500

Overview

Property ID: B
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 35
 • m2

Description

Tek Ali Demi prane drejtoris policis jepet me qera ose shitet dyqan 35 m2, kati 1, tualet fasad xhami, me hipoteke. Dyqani organizohet nga nje ambjent dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes. per shitje eshte 70 m2

Cmimi per qera 500 Euro

Cmimi per shitje 23000 Euro

Address

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi Bajram Curri, Porcelani, Qender, Shkolla e Baletit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 24, 2022 at 2:57 pm
 • Property ID: B
 • Price: €500
 • Property Size: 35 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM