Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ose Shitet Dyqan Tek Myslym Shyri (ID BD21226) Tirane

 • €990
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ose Shitet Dyqan Tek Myslym Shyri (ID BD21226) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €990

Overview

Property ID: BD21226
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri prane tregut Cam jepet me qera ose shitet dyqan me siperfaqe 100 m2, kati 0, pallat i ri(2000), tualet, fasade xhami, me kontrate porosie. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Jepet me qera 990 Euro|Muaj

Shitet 300.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 18, 2022 at 3:11 pm
 • Property ID: BD21226
 • Price: €990
 • Property Size: 100 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda