Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ose Shitet Dyqan Tek Rruga Mihal Grameno (ID BD2143) Tirane

 • €250
Mihal Grameno, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ose Shitet Dyqan Tek Rruga Mihal Grameno (ID BD2143) Tirane

Mihal Grameno, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BD2143
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 68
 • m2

Description

Tek rruga Mihal Grameno jepet me qera ose shitet dyqan me siperfaqe 68 m2, kati 0, pallat i ri, me hipoteke, me fasade xhami, verande e vogel para dyqanit, bosh i pa mobiluar, tualet, mundesi parkimi perpara dyqanit, OPEN SPACE. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe veranda. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane. E pershtatshme per cdo lloj biznesi.

Jepet me qera 250 Euro|Muaj

Shitet 100.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 12, 2021 at 1:46 pm
 • Property ID: BD2143
 • Price: €250
 • Property Size: 68 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda