Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ose Shitet Dyqan Tek Varri I Bamit (ID BD21178) Tirane

 • €500
Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ose Shitet Dyqan Tek Varri I Bamit (ID BD21178) Tirane

Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BD21178
 • Dyqane
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 370
 • m2

Description

Tek Varri i Bamit jepet me qera ose shitet dyqan/lokal me siperfaqe totale 370 m2 nga te cilat 170 m2 siperfaqe e brendshme(ne hipoteke), 50 m2 verande e mbyllur, 150 m2 hapsire e jashtme e shfrytezueshme, kati 0, me hipotke(170 m2), tub aspirimi(per kuzhine), banak frigoriferik, spote ndricuese, tavane te varura, foni, sistem aspirimi, depo, 2 tualete, fasade xhami, ambjent gatimi. Ambjenti organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, 2 tualete, 1 depo, veranda e mbyllur dhe veranda e hapur. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe te kerkuar nga njerzit dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Jepet me qera 500 Euro|Muaj (neto)

Shitet 340.000 Euro(2000€/m2)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 15, 2022 at 3:44 pm
 • Property ID: BD21178
 • Price: €500
 • Property Size: 370 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda