Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ose Shitet Lokal(Wine Bar) Ne Bllok (ID BL250) Tirane

 • €3,500
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ose Shitet Lokal(Wine Bar) Ne Bllok (ID BL250) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €3,500

Overview

Property ID: BL250
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 115
 • m2

Description

Ne Bllok jepet me qera/shitet Wine-Bar me siperfaqe 115 m2 (90 m2 ne hipoteke), kati 2, pallat i ri, me hipoteke, 2 tualete, ne gjendje pune, me fasade xhami, buze rruges kryesore, mundesi parkimi perpara lokalit, banak me paisje moderne, i arreduar ne menyre neo-klasike, oxhak, klientele e ngritur prej vitesh te tera, xhiro ditore teper e kenaqshme, aktualisht ne gjendje pune, biznes teper i suksesshem. Ambjenti ndodhet ne zonen me te mire , elitare  dhe te frekuentuar te Tiranes, eshte nje nga lokalet me ne ze te Tiranes dhe te Bllokut dhe njihet per cilesine dhe elgancen qe ofron , klientele e zgjedhur, mikrpites i turisteve nga e gjithe bota me vleresime te larta ne te gjithe rrjetet nderkombetare te vleresimit te bizneseve te tilla . Mundesi e arte investimi per cdo biznes .

Shitet 580.000 Euro

Jepet me qera 3500 euro|muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Libri Universitar, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Qender, Rruga e Elbasanit, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 10, 2021 at 12:33 pm
 • Property ID: BL250
 • Price: €3,500
 • Property Size: 115 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda